Výroba SPLAT - SPLAT Slovensko
16080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16080,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive

Výroba SPLAT

Vedecko-výskumné centrum, ktorým disponuje naša spoločnosť, v spolupráci s poprednými odborníkmi v danej oblasti, neustále pracuje na vývoji nových, inovatívnych zloženiach výrobkov SPLAT. Unikátnosť našich riešení je chránená ruskými a medzinárodnými certifikátmi a patentami.

 

Produkty SPLAT obsahujú tie najlepšie ingrediencie od popredných svetových výrobcov, sú vyrábané v našej ultramodernej ekologickej továrni – Organic Pharmaceuticals – a tiež v moderných továrňach našich európskych a japonských partnerov.

Certifikovaný systém spoločnosti v oblasti riadenia kvality a produkcie, je v zhode s medzinárodnými normami a predpismi GMP Cosmetics (ISO 22716), ISO 9001. certifikovaný systém environmentálneho manažérstva výrobných liniek SPLAT je zavedený v súlade s požiadavkami normy ISO 14001.

 

Viac ako 6 rokov podporujeme program CO2 – neutrálnej výroby a spoločne s našimi partnermi po celom svete vysádzame každoročne niekoľko hektárov stromov vo vybraných lokalitách. Výrobný závod SPLAT sa nachádza v ekologicky čistej oblasti Valdaj.

 

Sme si plne vedomí našej ľudskej zodpovednosti voči matke prírode a snažíme sa robiť všetko preto, aby sme pri výrobe našich produktov minimalizovali vplyv na životné prostredie.

 

Výrobky SPLAT boli certifikované v súlade so smernicami EÚ, týkajúcich sa kozmetiky. Ich vysoká klinická účinnosť bola potvrdená celým radom vedeckých štúdií, vykonávaných poprednými vedeckými inštitúciami v Rusku, krajinách EÚ a Japonsku.

 

Náš systém riadenia kvality a certifikácie našich výrobkov poskytuje nevyhnutný základ pre registráciu na medzinárodnom trhu, v súlade s požiadavkami vnútroštátnych právnych predpisov.

 

ZODPOVEDNOSŤ ZA OCHRANU ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA JE SÚČASŤOU FILOZOFIE NAŠEJ FIRMY.